Nu kan du automatisera och effektivisera leverantörsfakturaflödet ytterligare! Genom att låta vår tolkningsrobot ta hand om ankomstregistreringen kan du spara ännu mer tid! Läs mer »
På senaste tiden har vi släppt ett antal förbättringar i Attest på webben/i mobilen/Björn Lundén-appen Läs mer »
Vid årsskiftet ska även du som har kontantmetoden som bokföringsmetod göra en uppbokning av de kundfordringar och leverantörskulder som finns. Om du använder reskontrorna i programmet (kund- och lev... Läs mer »
Från och med version 2020.1.100 kan vår tolkningstjänst även tolka dina kvitton, inte bara leverantörsfakturor Läs mer »
I höstas släppte vi en ny attesthantering så att du kan attestera dina fakturor i mobilen eller på webben. Tanken är att denna nya hantering ersätter den gamla som kräver ett installerat BL Administ... Läs mer »
Idag släpptes en ny version av app.bjornlunden.se som är vårt helt nya webbsystem där du i dagsläget kan använda funktioner för attest, ekonomiöversikt och kassarapport Läs mer »
”Om du har problem att visa sidan, klicka här för att åtgärda felet. ”